logo                             

   1369594076 phone telephone call   +48 796 28 28 14

 

kreska

 

  • 0
  • 1

kreska

 

bannerallegro     bannertablica

 

kreska

 

Co kupić?

W naszej ofercie znajdziesz Laptopy i Netbooki. Laptopy to z reguły 15.6" (calowe) komputery. Netbooki to kolokwialnie mówiąc MINI-LAPTOPY - najczęśniej 10.1" (calowe).

 

Przy wyborze komputera musimy określić do czego będzie wykorzystywany. Nie warto przepłacać i kupować laptopa z mocną kartą graficzną czy ogromnym dyskiem, jeżeli nigdy tego nie wykorzystamy. Dobierzemy komputer idealny do Twoich potrzeb.

 

Na pomoc z naszej strony możesz liczyć zarówno przed jak i po zakupie. Trzymamy się prostych i uczciwych zasad, które przez 1.5 roku działalności pozwoliły nam zebrać setki pozytywnych opinii. Kilka z nich przedstawiamy poniżej:

 

Kilka opinii z serwisu Allegro.pl

"Towar zgodny z opisem, szybka bezproblemowa dostawa, aż miło. wszystko tak jak miało być, miły kontakt, profesjonalna obsługa klienta. Oby jak najwięcej takich sprzedających. Gorąco POLECAM!!!."

 

"REWELACJA !!! Wszystko co najlepsze, esencja solidność w aukcji, bardzo profesjonalne podejście do transakcji oraz komunikatywność najwyższego formatu!! Zdecydowanie POLECAM!!"

 

"Brak mi słów aby wyrazić swój podziw dla Sprzedającego ! Obsługa REWELACJA, kontakt REWELACJA, czas dostawy REWELACJA !!! Oby jak najwięcej takich Sprzedających na Allegro. ZDECYDOWANIE P O L E C A M !!"

 

"Pozytyw pod każdym względem , choć z Mojej strony było małe zamieszanie udało się wszystko ładnie sfinalizować i dogadać POLECAM Każdemu !!"

 

Wszystkie opinie znajdziecie pańśtwo: TUTAJ

 

Szybki kontakt

 

 1369428640 Black Email kontakt@alekomp.net    1369594076 phone telephone call+48 796 28 28 14

 

Copyrights 2013 aleKomp.net